zakelijke videoproductie in Den Haag

Zakelijke videoproductie in Den Haag

Videoproductie in Den Haag

Op zoek naar zakelijke videoproductie in Den Haag? Wij produceren zakelijke video’s en bedrijfsfilms in Den Haag voor opdrachtgevers in Den Haag en ver daarbuiten. Hierbij werken wij met een vast team: Francis (rechts op de foto) en Wilmar. Anders gezegd: Reclamebeeld.nl werkt samen met tasfilms.nl. Wij maken bedrijfsvideo’s met een duidelijk plan van aanpak. Onze werkwijze kun je terugvinden op deze pagina: werkwijze video productie. Eventuele extra expertise die we nodig hebben voor het maken van een zakelijke video huren wij in. Hierbij kun je bijvoorbeeld denken aan een “voice over”.


Over Francis

Opgeleid als jurist, studeerde Francis Camstra Internationaal Publiekrecht aan de Universiteit Leiden en behaalde in 2009 haar master. Na enkele jaren bij internationale NGO’s te hebben gewerkt en daarnaast als freelance videomaker actief te zijn, besloot ze in 2016 het roer om te gooien. Met de oprichting van tasfilms werd videoproductie haar fulltime passie en vak. Francis levert niet alleen mooie beelden, ze is een echte partner in het hele videoproductieproces. Vanaf de intake denkt ze met je mee over het doel van de video, de doelgroep en welke actie je na het bekijken wilt oproepen. Pas als dat scherp is, kun je een video maken die echt raakt, opvalt en jouw communicatie- of marketingdoel versterkt.


Over Wilmar

Wilmar Dik is sinds 2008 beroepsfotograaf en maakt al foto’s vanaf zijn vroege jeugd. Hierdoor heeft hij een bijzonder getraind oog. Daardoor is hij is staat leuke, mooie en relevante shots te maken. Zijn creativiteit wordt ingezet om een interessante video’s te produceren. Naast camerawerk schrijft Wilmar ook over fotografie en film voor marketeers, oa voor Frankwatching en het fotografiemagazine DigiFoto Pro.



Blogs over bedrijfsfilms

Wij hebben diverse blogs geschreven over het produceren van bedrijfsfilms. Voorbeelden zijn:
Hoe ziet de productie van een bedrijfsfilm er achter de schermen uit?
Wat kost een bedrijfsfilm?
De verschillen tussen film en fotografie uitgelegd en
Tips voor een effectieve bedrijfsfilm.

Diverse soorten zakelijke video’s

Aangezien zakelijke video’s heel divers kunnen zijn, vind je hieronder een aantal verschillende categorieën.

Voorbeelden van zakelijke videoproducties

Hieronder kun je een aantal van onze nieuwste videos bekijken. Oa. een onboarding video voor een gemeente, een talkshow video productie, een videoboodschap van een CEO, een klantverhaal video voor Quinyx, films in opdracht van de EU, IOM en ICC, een film over reclassering en een video voor arbeidsmarktcommunicatie in opdracht van de Gemeente Haarlemmermeer.

Onboarding video voor de werken bij website van een gemeente

Aftermovie videoproductie voor het Permanent Hof van Arbitrage gevestigd in het Haagse Vredespaleis

Een videoproductie in Den Haag

Portretvideo van een CEO

Deze persoonlijke video boodschap laat een klein stukje zien wie de persoon achter een bestuursfunctie is.

Een videoproductie in Den Haag in opdracht van de Hartstichting.

De Hartstichting heeft een talkshow door ons laten produceren. Dit is een mooie manier om een doelgroep te informeren.

Een klantvideo in opdracht van Quinyx.

Workforce Management software van Quinyx wordt oa. gebruikt door Nexeye, het moederbedrijf van eyes + more, Hans Anders en Direkt Optik.

Portretfilm Khaled Al-Yami: van azc naar ondernemerschap

Deze arbeidsmarktvideo volgt ondernemer in dadels Khaled Al-Yami.

Arbeidsmarktvideo voor de Gemeente Haarlemmermeer

Film voor de EU/IOM

Deze en andere films die we in opdracht van NGO’s hebben gemaakt kun je ook bekijken op deze pagina: Fotografie en films voor NGO’s.

Deze video hebben wij geproduceerd voor Martens Beton. Zij kwamen naar ons toe met het verzoek om een duurzaamheid video te maken. Deze bedrijfsfilm kun je ook bekijken op de algemene pagina: Duurzaamheid video laten maken

 

Tips voor zakelijke videoproductie

In dit blog-artikel staan diverse tips die je kunnen helpen bij het (laten) maken van een zakelijke video: tips voor de productie van een zakelijke video.

Als je een leuk idee hebt, een opdracht wil bespreken, of tarieven of een offerte wil aanvragen – stuur dan even een email of bel mij. Tot snel!

                                                                 
Reclamebeeld.nl                          info@reclamebeeld.nl                      06-51520360  

Van der Duynstraat 143

2515 NJ Den Haag